Zajęcia Sportowe w Szkole Podstawowej w Bydgoszczy

Jesteśmy dumni z naszej szkoły, która nie tylko stawia na edukację, ale również na rozwijanie zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej wśród naszych uczniów. Wierzymy, że sport ma ogromny wpływ na rozwój fizyczny i psychiczny dzieci. Dlatego zachęcamy wszystkich uczniów klas 1-8 do uczestnictwa w naszych zajęciach sportowych.

Nasza placówka organizuje zajęcia z następujących dyscyplin sportowych

Nasi uczniowie mają dostęp do różnorodnych zajęć sportowych, w tym:

• Piłka Nożna
  • Koszykówka
  • Siatkówka
  • Tenis Stołowy
  • Lekkoatletyka
  • Judo
  • Zumba dla Dzieci

Grafik zajęć sportowych

Mamy przyjemność ogłosić, że już wkrótce wprowadzimy nowy grafik zajęć sportowych w naszej Szkole Podstawowej w Bydgoszczy! Pragniemy dostarczyć Wam jeszcze więcej możliwości do rozwijania swoich umiejętności sportowych i czerpania radości z aktywności fizycznej.

Zachęcamy do Udziału!

Zapraszamy wszystkie dzieci z klas 1-8 do aktywnego uczestnictwa w zajęciach sportowych. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz doświadczony personel trenerski dba o bezpieczeństwo i rozwój każdego uczestnika.

Sport to nie tylko zdrowie, to także przygoda, radość i okazja do nawiązywania nowych znajomości. Zachęcamy do korzystania z tej wspaniałej możliwości, aby rozwijać się fizycznie i psychicznie.

Jeśli macie pytania dotyczące naszych zajęć sportowych, prosimy o kontakt z nami. Chętnie udzielimy wszelkich informacji.

Zespół Szkoły Podstawowej w Bydgoszczy